CentrumwPełni.pl - Centrum w Pełni - Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi - Monika Miler, terapia metodą EFT (Emotional Freedom Technique), techniki wizualizacyjne i oddechowe

Monika Miler

Monika Miler

Prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne oparte o metodę EFT (Emotional Freedom Technique), techniki wizualizacyjne i oddechowe. Jestem certyfikowanym trenerem EFT oraz Cellular EFT. Regularnie uczestniczę w superwizjach i mentoringach, które doskonalą mój warsztat pracy. Studiuję podyplomowo na kierunku Psychologia kliniczna oraz na kierunku Terapia rodzin i par.

Poza całym moim przygotowaniem i wykształceniem, które w jakimś stopniu mnie określają, jestem przede wszystkim osobą wyjątkowo empatyczną, która pomaga potrzebującym odnaleźć zagubioną radość życia, spokój i poczucie własnej wartości.

Często idąc ulicą uśmiecham się do obcych ludzi 🙂 Wierzę, że jeden uśmiech może czasami zmienić na lepsze życie drugiego człowieka. Lubię moją pracę, a wewnętrzna przemiana osób, które wspieram, jest dla mnie największym sukcesem i radością. Niejednokrotnie doświadczyłam ponownych narodzin człowieka i to są te chwile, dla których naprawdę warto żyć.

Kocham przyrodę i zwierzęta, a szczególne miejsce w moim sercu zajmują wszystkie kudłate czworonogi wesoło merdające ogonem 🙂 Wypoczywam wszędzie tam, gdzie można spotkać się z naturą, doświadczyć jej piękna i siły, poczuć się jej częścią.

Jeśli zdecydujesz się na pracę ze mną, nauczę Cię, w jaki sposób samodzielnie radzić sobie z emocjami na co dzień. Wspólnie dotrzemy do źródeł trudnych emocji, niesprzyjających przekonań i niekorzystnych schematów, a następnie spróbujemy je zmienić, żeby Twoje życie nabrało nowej, lepszej jakości. Jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzę Cię przez głębokie procesy terapeutyczne sięgające okresu prenatalnego, okołoporodowego czy dzieciństwa. Będę przy tym starała się, żeby proces terapeutyczny był dla Ciebie możliwie łagodny. Na sesjach ze mną poczujesz się akceptowany i szanowany.