Dołącz do naszego zespołu w Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni w Szczecinie! Poszukujemy empatycznych i serdecznych osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu i gotowości do ciągłego rozwoju, będą wspierać innych w dążeniu do lepszego życia.


Zapraszamy do współpracy terapeutów pracujących z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz parami i rodzinami.

Idealny/a kandydat/ka:

– Ukończył/a co najmniej 2 lata szkolenia psychoterapeutycznego

– Posiada doświadczenie w terapii własnej

– Ceni sobie przejrzystość i jasność w komunikacji

– Jest otwarty/a na rozwój osobisty i zawodowy poprzez uczestnictwo w superwizjach oraz różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez nasze Centrum

– Jest otwarty/a na pracę w grupie (warsztaty, kręgi lub terapia grupowa)

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: od 90 zł/h (brutto)

Elastyczne godziny pracy: Możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb

Rozwój: Możliwość współtworzenia przestrzeni terapeutycznej oraz realizacji własnych pomysłów i projektów

Komfortowe warunki pracy: Przytulne i komfortowe gabinety w samym centrum Szczecina

Strefa Relaksu: Możliwość wyciszenia się pomiędzy sesjami przy relaksującej muzyce i aromatoterapii oraz możliwość udziału w zajęciach relaksacyjnych

Forma zatrudnienia: Współpraca na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenie

– Wsparcie merytoryczne: Superwizje koleżeńskie

Wartości w naszym miejscu pracy:

W Centrum W Pełni kierujemy się zasadą łączenia profesjonalizmu z głęboko ludzkimi wartościami, takimi jak szacunek, troska i autentyczność. Dążymy do tego, aby zarówno nasi klienci, jak i terapeuci czuli się wspierani i zrozumiani. Empatia i uważność wobec potrzeb każdego, kto przekracza nasze progi, to dla nas priorytet. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która tętni życiem, sprzyja tworzeniu wspólnot i społeczności zjednoczonych wspólnymi celami. Mamy przestrzeń, w której można swobodnie być sobą – to miejsce na luźne rozmowy, śmiech i budowanie wzajemnych relacji. Wierzymy, że takie otoczenie sprzyja nie tylko osobistemu rozwojowi, ale także skuteczniejszej pomocy dla osób, które nas odwiedzają.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Razem możemy tworzyć przestrzeń, w której każdy czuje się słyszany, rozumiany i wspierany.

Praca

Wyślij Swoje CV