[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.19.5″ _module_preset=”default” background_color=”#f4feff” overflow-x=”hidden” overflow-y=”hidden” custom_padding=”0px||0px||true|false” top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”#FFFFFF” top_divider_height=”128px” top_divider_repeat=”1x” top_divider_height_tablet=”63px” top_divider_height_phone=”54px” top_divider_height_last_edited=”on|phone” top_divider_repeat_tablet=”” top_divider_repeat_phone=”0x” top_divider_repeat_last_edited=”on|phone” bottom_divider_style=”arrow3″ bottom_divider_color=”RGBA(255,255,255,0)” bottom_divider_height=”22px” bottom_divider_flip=”vertical” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.19.5″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.19.5″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.21.0″ _module_preset=”default” header_text_color=”gcid-46aca5f2-5ee7-4a26-995d-3fe74bf9e728″ header_2_text_color=”gcid-3aa4ebb9-526a-4386-bd77-7a1afc3ea8dd” width=”72%” width_tablet=”72%” width_phone=”72%” width_last_edited=”on|tablet” module_alignment=”center” custom_margin=”0px||0px||false|false” custom_padding=”0px||0px||false|false” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{%22gcid-46aca5f2-5ee7-4a26-995d-3fe74bf9e728%22:%91%22header_text_color%22%93,%22gcid-3aa4ebb9-526a-4386-bd77-7a1afc3ea8dd%22:%91%22header_2_text_color%22%93}” sticky_enabled=”0″]

Praca – Lekarz Psychiatra

Dołącz do Zespołu Centrum W Pełni – Szukamy Lekarza Psychiatry z Pasją

W Centrum W Pełni tworzymy miejsce, gdzie zdrowie psychiczne naszych pacjentów jest najważniejsze. Jesteśmy nową placówką, pełną energii i chęci do działania, i szukamy Lekarza Psychiatry, który podziela nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni pełnej zrozumienia i wsparcia.

Co oferujemy:
Elastyczność umowy: Wybierz między umową zlecenie a umową partnerską – zależy nam na Twoim komforcie.
– Atrakcyjne wynagrodzenie: Doceniamy Twoje doświadczenie i umiejętności, dlatego oferujemy wynagrodzenie, które je odzwierciedla. Stawka wynosi od 60 do 70% kosztu wizyty.
– Dopasowany grafik: Twój czas jest cenny, pracuj w godzinach, które Ci odpowiadają.
– Wsparcie w rozwijaniu bazy pacjentów: Pomagamy w promocji Twoich usług, abyś mógł się rozwijać.
– Bezproblemowa administracja: Zadbamy o formalności, Ty skup się na swojej pracy.

Czego szukamy w naszym przyszłym Lekarzu Psychiatrze:

– Wykształcenie medyczne: Ukończenie studiów medycznych z tytułem specjalisty w dziedzinie psychiatrii lub jeśli jesteś w trakcie specjalizacji – zgoda Opiekuna Specjalizacji. Zapraszamy do współpracy zarówno specjalistów w psychiatrii dorosłych oraz dzieci i młodzieży.

– Licencja zawodowa: Posiadanie ważnej licencji lekarskiej uprawniającej do praktyki.

– Empatia i zrozumienie: Twoja zdolność do głębokiego zrozumienia i empatycznego podejścia do pacjentów jest dla nas niezwykle ważna.

– Elastyczność i adaptacja: Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb pacjentów i środowiska pracy.

– Komunikacja i współpraca: Efektywna komunikacja i zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zgranym zespole.

– Organizacja i punktualność: Znaczenie przykładasz do systematyczności, organizacji pracy i dotrzymywania terminów.

– Innowacyjność i rozwój: Otwartość na nowe metody leczenia oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego.

Twoje zadania:
– Konsultacje i terapia: Twoje indywidualne podejście do pacjenta jest dla nas kluczowe.
– Diagnozowanie: Twoje umiejętności pomagają ustalić najlepsze metody leczenia.
– Opinie i zaświadczenia: Tworzenie ważnej dokumentacji dla naszych pacjentów.
– Współpraca zespołowa: Razem tworzymy kompleksową opiekę nad pacjentami, pracując z innymi specjalistami.

Przyłącz się do nas w Centrum W Pełni!
Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja praca ma realny wpływ na życie innych i gdzie możesz się rozwijać, czekamy na Twoją aplikację. Razem stworzymy przestrzeń pełną zrozumienia, wsparcia i profesjonalizmu.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.19.5″ _module_preset=”default” header_text_color=”gcid-46aca5f2-5ee7-4a26-995d-3fe74bf9e728″ header_2_text_color=”gcid-3aa4ebb9-526a-4386-bd77-7a1afc3ea8dd” width=”72%” width_tablet=”72%” width_phone=”72%” width_last_edited=”on|tablet” module_alignment=”center” custom_margin=”50px||||false|false” custom_padding=”0px|||||” global_colors_info=”{%22gcid-46aca5f2-5ee7-4a26-995d-3fe74bf9e728%22:%91%22header_text_color%22%93,%22gcid-3aa4ebb9-526a-4386-bd77-7a1afc3ea8dd%22:%91%22header_2_text_color%22%93}”]

Praca – Psychoterapeuta

Praca dla psychoterapeuty – Szczecin

Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni poszukuje do współpracy psychoterapeutów różnych nurtów, jednak szczególnie mile widziani są psychoterapeuci poznawczo – behawioralni trzeciej fali, gestaltowi oraz CFT.

Lokalizacja: Szczecin, ul. Księcia Bogusława X

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 90 zł/h (brutto)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość współtworzenia przestrzeni i koncepcji Centrum poprzez realizację własnych pomysłów i projektów
  • Praca w przytulnych i komfortowych gabinetach
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Superwizje
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]