Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni

Zapraszamy do Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni – miejsca, gdzie możesz znaleźć wsparcie, zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu trudności życiowych.

Oferujemy różnorodne usługi, dostosowane do potrzeb naszych Klientów:

1. Terapia Indywidualna

Terapia indywidualna – przeznaczona dla osób, które chcą poradzić sobie z trudnościami na poziomie emocjonalnym, psychicznym lub w zachowaniu, takimi jak: depresja, lęki, ataki paniki, fobie, trudności w relacjach, wysoki poziom stresu, poczucie straty czy też poczucie niezadowolenia, brak wiary w siebie/niska samoocena/niskie poczucie własnej wartości. W trakcie terapii indywidualnej, nasz zespół doświadczonych terapeutów pomoże Ci zidentyfikować problemy, wypracować nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami i poprawić jakość życia.

2. Terapia par

Terapia par – dla par, które borykają się z różnego rodzaju trudnościami w relacji. Terapia par pomaga zrozumieć, jakie są przyczyny problemów, a także nauczyć się rozwiązywać konflikty i budować silniejszą relację poprzez naukę komunikacji i stworzenie bezpiecznej przestrzeni do dzielenia się przeżywanymi emocjami.

3. Terapia młodzieży

Terapia młodzieży – to forma terapii, która skupia się na rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, społecznych i rozwojowych u młodych ludzi w wieku od około 12 do 18 lat. Celem terapii jest pomóc młodzieży zrozumieć swoje emocje i zachowania, nauczyć ich radzenia sobie z trudnościami oraz zwiększyć ich samoświadomość i poczucie wartości. Terapia młodzieży może obejmować indywidualne lub grupowe sesje terapeutyczne oraz różne techniki terapeutyczne, takie jak rozmowy, ćwiczenia relaksacyjne, techniki mindfulness czy gry terapeutyczne.

4. Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne – spotkania pomiędzy Klientem a psychologiem w celu uzyskania pomocy w rozwiązaniu trudności emocjonalnych, osobistych lub interpersonalnych. W ramach konsultacji psycholog może pomóc klientowi zrozumieć przyczyny jego problemów, określić cele terapii oraz zaproponować strategie radzenia sobie z trudnościami. Spotkania te mogą mieć charakter jednorazowy lub być częścią dłuższego procesu terapeutycznego.

5. Spotkania grupowe: warsztaty i grupy wsparcia

Spotkania grupowe: warsztaty i grupy wsparcia – dla osób, które chcą porozmawiać z innymi, podzielić się doświadczeniami lub zdobyć nowe umiejętności. W ramach spotkań grupowych prowadzimy warsztaty psychologiczne z zakresu dbania o zdrowie psychiczne, a także grupy wsparcia dla osób borykających się z różnymi trudnościami.

6. Strefa relaksu

Strefa relaksu – przestrzeń, stworzona z myślą, by zatrzymać się w Tu i Teraz, gdzie można odpocząć i oderwać od codziennych problemów. Przeznaczona dla naszych Klientów, by mogli uwolnić się od napięć dzięki matom do akupresury, doznać relaksu dzięki kojącym dźwiękom czy też poczytać w spokojnym miejscu książkę lub napić się aromatycznej herbaty.

W Centrum W Pełni zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy pomóc w każdym momencie i zawsze dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.